flag_yellow_low                          Leader                                         PROW-2014-2020-logo-kolor

ZAPYTANIE OFERTOWE

na zadanie pn. „Zagospodarowanie terenu zielenią przy kościele parafialnym oraz budowa ogólnodostępnego palcu zabaw

W związku z realizacją operacji pt. „Zagospodarowanie terenu zielenią przy kościele parafialnym oraz budowa ogólnodostępnego palcu zabaw” współfinansowanej ze środków PROW na lata 2014-2020 w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrożenie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”, Parafia Rzymskokatolicka p.w. Chrystusa Króla Wszechświata w Kolnie, zgodnie z zasadą konkurencyjności, zaprasza do składania ofert na ww. zadania.

Pełna treść Zapytania ofertowego została załączona poniżej oraz opublikowana na Portalu ogłoszeń ARiMR (Ogłoszenie nr: 47/25/05/2018):

Proboszcz parafii p.w. Chrystusa Króla

Wszechświata w Kolnie