OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

12 września 2021 – XXIV niedziela zwykła

Witamy w naszej wspólnocie parafialnej siostrę zakonną, która pracuje w Kamerunie. Siostra wygłosi do nas Słowo Boże i będzie po mszy zbierała ofiarę na misję.

We wtorek 14 września Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. W środę 15 września Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.

W sobotę 18 września Święto Św. Stanisława Kostki. Dzieci i młodzież zachęcamy do Spowiedzi i Komunii św.

Od 1 września Msze Święte w naszym kościele są odprawiane wieczorem o godzinie 18:00 i w niedzielę zapraszamy dzieci na Mszę Świętą o godzinie 12:30.

W dniu dzisiejszym w niedzielę na godzinę 12:30 zapraszamy rodziców oraz dzieci przygotowujące się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej na spotkanie organizacyjne.

Za tydzień ofiary do puszek na Diecezjalne Radio Nadzieja.

Z naszej parafii w dniach 2 i 3 października (sobota – niedziela) jest organizowana pielgrzymka do Lichenia. Zapisy u Księdza Proboszcza cena: 150 zł. Do zapisu potrzebny będzie PESEL i adres zamieszkania. Odwiedzimy Toruń i tamę we Włocławku, gdzie został wrzucony ks. Jerzy Popiełuszko do Wisły.

Dziękujemy wszystkim za modlitwy i ofiary składane na potrzeby naszej parafii, za te składane na tacę, indywidualnie i wpływające na konto parafialne. Bóg zapłać za ofiary składane na budowę budynku parafialnego za ofiary jak każdego roku po 200 zł od rodziny.

Składamy serdeczne Bóg zapłać pielgrzymom, którzy wrócili z Częstochowy i zakupili do naszej parafii bursę do chorych i przepiękną puszkę wysadzaną niebieskimi kamieniami. Są również zdjęcia z pielgrzymki do odebrania w zakrystii.

Pragniemy przypomnieć, iż wszyscy przyjmują sakramenty święte w swojej parafii takie jak I Komunia Św. i Bierzmowanie. Nie jest ważne, do której szkoły się chodzi. Nie należy też używać argumentu:  bo ja chcę z koleżanką.

Zapraszamy do pomocy w sprzątaniu kościoła w najbliższą sobotę na godzinę 10:00 mieszkańców I część bloku Witosa 1.

Związek małżeński mają zamiar wstąpić następujące osoby: Mateusz Samul kawaler parafia tutejsza oraz Marta Pieńkowska panna parafia Świętego Idziego w Wyszkowie – zapowiedź II. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących między tymi osobami proszony jest o zgłoszenie tego do kancelarii parafialnej. W dniu dzisiejszym ofiary do puszek na KUL.