OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

23 stycznia 2022 – III niedziela zwykła

W całym Kościele trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

W święto Nawrócenia świętego Pawła Apostoła – 25 stycznia prośmy o łaskę, aby Pan również nas chociaż trochę zechciał nawrócić, bo tego nawrócenia potrzebujemy na co dzień. Jak święty Paweł stawajmy się narzędziem Bożym i wpatrując się w jego wspaniały wzór, kroczmy wiernie po drogach wiary.

Zapraszamy do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę na godz. 10:00, mieszkańców ulicy I część Witosa 21

Dzisiaj taca na WSD w Łomży.

Trwają doroczne odwiedziny duszpasterskie. Wyrażamy wdzięczność za życzliwe przyjmowanie nas w Waszych mieszkaniach i dziękujemy za składane przy tej okazji ofiary. Jeżeli sytuacja materialna rodziny nie pozwala na złożenie żadnej ofiary, nie czujmy się tym skrępowani, a w żadnym wypadku nie powinno to być powodem zamknięcia drzwi domu przed kapłanem. Jeśli termin wyznaczony przez nas na odwiedziny z różnych względów nie odpowiada czy nie odpowiadał domownikom, można indywidualnie uzgodnić dogodny czas tej wizyty. Podczas odwiedzin kolędowych kancelaria czynna od 9:00 do 10:00 i bezpośrednio po Mszy wieczornej.

Do stanu małżeńskiego mają zamiar wstąpić: Tomasz Mierzejewski kaw. z parafii Matki B. Ostrobramskiej w Piszu i Adriana Bajko panna par. Grądy Woniecko zapowiedź. II.

W tym tygodniu odeszła do wieczności z naszej wspólnoty:
Teresa Banach lat 63
 – wieczny odpoczynek racz jej dać Panie ...

WIZYTA DUSZPASTERSKA  23-26 stycznia 2022 r.

23-I niedziela:
od godz. 1430:
Witosa 9 – 3 księży.

24-I poniedziałek:
od godziny 1515:
Witosa 11 – 2 księży,  Witosa 5 – 1 ksiądz.

25-I wtorek:
od godziny 1515
:         Witosa 3 – 2 księży,  Wojska Polskiego 43 + Reganowo – 1 ksiądz.

26-I środa:
od godz. 1515: