OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

13 czerwca 2021 – XI niedziela zwykła

Przeżywamy czerwiec, miesiąc poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Może jeszcze ani razu nie byliśmy na nabożeństwie czerwcowym, czy adoracji Boga ukrytego w Najświętszym Sakramencie.

W środę 16.VI zapraszamy na nabożeństwo misyjne połączone z modlitwą różańcową o godzinie 1800. Nabożeństwo czerwcowe tego dnia przed Mszą św.

Zbliża się koniec roku katechetycznego i szkolnego. Przypominamy dzieciom, młodzieży i rodzicom, że każde dzieło, aby przyniosło dobre owoce, aby było dobrze zakończone, powinno być ofiarowane Panu Bogu.

Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańcom II części bloku Sikorskiego 5 i zapraszamy do pomocy w sprzątaniu mieszkańców I części bloku Sikorskiego 6.

Dziękujemy wszystkim za modlitwy i ofiary składane na potrzeby naszej parafii. Dziękujemy za ofiarę na budowę domu parafialnego w wysokości 550 zł fundatorom III ołtarzyka na Boże Ciało.

W przyszłą niedzielę ofiary składane do puszek są przeznaczona na Katolicki Uniwersytet Lubelski i cele edukacyjne naszej diecezji.

W czasie wakacji gazetka parafialna nie będzie wydawana. 27.VI będzie ostatni numer przedwakacyjny. Wydawanie wznowimy w nowym roku szkolnym. Już od przyszłej niedzieli nie będzie również Mszy świętej o godzinie 1230.