OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

22 maja 2022 – VI Niedziela Wielkanocna

Trwa, miesiąc maj, w tym miesiącu oddajemy cześć NMP. Zachęcamy do kultywowania tradycyjnych nabożeństw majowych w naszych domach i przy kapliczkach Zachęcamy wszystkich do udziału w nabożeństwach majowych codziennie w naszym kościele po Mszy świętej o godzinie 18:00.

Za tydzień uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

Rozpoczynamy kwartalne dni modlitw, o dobre urodzaje i za kraje głodujące. Będziemy prosić Boga o obfite plony i błogosławieństwo dla ciężkiej pracy ludzkiej na roli, o sprawiedliwy podział dóbr i chleb dla głodujących w naszym kraju i na całym świecie.

Dziękujemy wszystkim za modlitwy i ofiary składane na potrzeby naszej parafii, zarówno te składane na tacę, i w kopertach rozdawanych przy kolędzie czy wpływające na konto parafii.

W dniu dzisiejszym ofiary składane na tacę są przeznaczone  na WSD w Łomży.

Bóg zapłać za pomoc w sprzątaniu kościoła i mieszkańcom II część bloku Sportowa 8 i zapraszamy do pomocy w sprzątaniu w przyszłą sobotę na godzinę 10:00 mieszkańców bloku Sportowa 6.

W minionym tygodniu do wieczności z naszej parafii odeszli:
Ignacy Bogumił – lat 56,
Czesław Adamczak – lat 82.
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci, niech odpoczywają w pokoju wiecznym Amen.